top of page
Esperal Poznań

Wszywka alkoholowa Poznań

Esperalto - Wszywka alkoholowa w Poznaniu, powstało w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie pacjentów, którzy przestali radzić sobie z nadużywaniem alkoholu lub swoim zachowaniem po jego spożyciu.

Jesteśmy jednym z nielicznych gabinetów założonych i prowadzonych bezpośrednio przez lekarza, gdzie od momentu rejestracji, przez wizytę i sam zabieg zaszycia Esperalu, aż do opieki pozabiegowej pacjenci mają stale bezpośredni dostęp do lekarza bez udziału konsultantów i osób trzecich.

Zabiegi zaszycia alkoholowego są wykonywane przez wykwalifikowanego lekarza z doświadczeniem kilkuset wykonanych zabiegów, które pomogły pacjentom z całej Polski!

Zabiegi Wszywek alkoholowych Esperalu odbywają się w gabinecie nr 20 wielospecjalistycznej przychodni Salvita na Osiedlu Lecha 120 w Poznaniu!

Nasz pacjent otrzymuje w trakcie wizyty kontakt do wszystkich darmowych ośrodków psychoterapii w rejonie wraz opisem przebiegu pozostałych form terapii, a także ma okazję porozmawiać o niej z lekarzem na codzień pracującym w różnej formie z pacjentami zmagającymi się z chorobą alkoholową. 

Wszywka alkoholowa Poznań
bottom of page